The Hunger Games
Delilah Everret Tumblr_lzytp70IfZ1qhxeqh


Join the forum, it's quick and easy

The Hunger Games
Delilah Everret Tumblr_lzytp70IfZ1qhxeqh
The Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delilah Everret Icontexto-inside-facebook%25255B1%25255D
Вход

Забравих си паролата!

Administrators
.▲Sue Flemming
Amelia Shepherd.ღ
Alexander Flemming
Latest topics
» Заети и Запазени Ликове
Delilah Everret EmptyСъб Авг 10, 2013 11:55 am by Robbie.

» Запази Лик;
Delilah Everret EmptyСъб Авг 10, 2013 11:49 am by Robbie.

» Тук пускайте вашите банери
Delilah Everret EmptyВто Сеп 25, 2012 10:49 pm by Ема Хънт

» Официалния форум на издателство "Колибри"
Delilah Everret EmptyСъб Май 19, 2012 12:00 pm by Кристиан ДеКасас

» Magic War RPG
Delilah Everret EmptyСъб Май 12, 2012 2:36 pm by Robbie.

» The White Lotus
Delilah Everret EmptyСъб Май 12, 2012 2:35 pm by Robbie.

» Търся тук и там за моето РП другарче
Delilah Everret EmptyСря Май 02, 2012 1:34 pm by Примроуз Джъсттинс

» Смяна на име
Delilah Everret EmptyПон Апр 30, 2012 12:08 pm by Paige Vorte.

» Примроуз Джъсттинс
Delilah Everret EmptyПон Апр 30, 2012 10:31 am by Royal King


Delilah Everret

2 posters

Go down

Delilah Everret Empty Delilah Everret

Писане by Paige Vorte. Пет Мар 30, 2012 4:41 pm

Delilah Everret Tumblr_m1o3b4lp9K1r6uozyo1_250 Delilah Everret Tumblr_m1o3b4lp9K1r6uozyo2_250
Delilah Everret Tumblr_m1o3b4lp9K1r6uozyo3_500

Е , да това съм аз Делилах. Едно обикновено момиче живеещо в малкия сектор шест. Там съм отраснала и там щях да остана обаче ми изтеглиха името.. И о боже мой! Живота ми се промени брутално.. Бях просто едно скромно момиче произхождащо от семейство Еверет. Е , значи съм Делилах Еверет. Какво означава това? Не знам. Мразя името си но да продължаваме. Живехме по семпъл начин. Всеки ден майка ми се пребираше с кон , а аз всеки ден отивах да училище с кон. Малката ми сестричка Амира ми беше най-добрата приятелка. Всеки ден след като се пребирах от училище се качвахме на нашето дърво и си мислехме колко хубаво било да участваме рамо до рамо в игрите на глада а накрая и двете да излезем победителки.. Ех ама това беше невъзможно.
Скоро пораснах. Винеги ми казваха че съм много красива но според мен бях обикновена. Има кафява коса и кафяви очи - нищо ново. Винеги исках да имам златиста руса коса и сини очи. Тоест да бъда различна. Намерих си и други приятели обаче само двама ми останаха най-верни и то до края. Сестра ми Амира и приятелят ми Надел. Бяхме неразделни след това. Тримата тренирахме заедно , работихме заедно и понякога избягвахме заедно. Аз , Амира и Надел. Но скоро Надел го избраха да участва в Игрите а ние гледахме как той умира убит от пети сектор. Тогава с Амира изгубихме и всяка надежда че светът ще получи справедливост. Накрая и мен ме избраха ...
Денят в който всичко се промени..
С Амира седяхме край дървото ни а в ръцете носихме цветя. Днес беше деня в който Надел умря и също който го избраха. Една сълза се търкулна по лицето ми и седнах до дървото като поставих цветята. После станах прегърнах Амира и се взряхме в малката дървена табелка направена от Надел. " Райското Дърво "
Плъзнах пръстите си по нея. Беше ми ужасно мъчно. Него го нямаше.. Винеги щях да мраза пети сектор .. винеги.
-Делилах , Амира! Бързо! - провикна се майка им от дървената къщурчица на второто голямо дърво. - Ще избират участниците в таз годишните Игри от Глада!
- Супер още един убит от шести сектор .. " Уипии " - измърморих аз и хванах Амира за ръка като я завлекох към подиума където щяха да обявят участниците.
- Дел , нали няма да те изберът тебе? - попита през сълзи Амира.
- Няма Мири , обещавам .. - но каква лъжа беше това! Само след миг обявиха момчето. А после и момичето..
- Момичето от шести сектор е ... Делилах Еверет!
Майка ми започна да пищи че няма да ме пусне а Амира ме прегърна. А пък единственото което аз можах да направа е да седя там и да мисля как бяхме реагирали за Надел.. А той умря.
Какво ли щеше да стане с мен?

П.с. дано няма проблем че ликът ми е Нина Добрев но момичето не е влизало от 27 март.

Paige Vorte.

Брой мнения : 2
Join date : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Delilah Everret Empty Re: Delilah Everret

Писане by Royal King Пон Апр 02, 2012 7:47 pm

Одобрена си Smile
Royal King
Royal King
Разказвач
Разказвач

Брой мнения : 167
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите